Hlavná stránka Marketingový súhlas

Marketingový súhlas

Spoločnosť MS AUTO SLOVAKIA s.r.o. kladie dôraz na ochranu osobných údajov a ich riadne spracúvanie v zmysle platnej legislatívy, Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov (Nariadenie GDPR), ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) , a Zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov (Zákon o ochrane osobných údajov).

Informácie o spracúvaní osobných údajov:

Prevádzkovateľom osobných údajov  zákazníkov  je spoločnosť MS AUTO SLOVAKIA s.r.o., Sobôtka 95/3, 97901 Rimavská Sobota, zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Oddiel: SRO, Vložka č. : 14538/S. (ďalej ako MS AUTO SLOVAKIA s.r.o.)

Osobné údaje našich zákazníkov spracúvame v rámci obchodnej činnosti firmy MS AUTO SLOVAKIA s.r.o. so zámerom poskytovať im služby a tovar. Ich osobné údaje slúžia iba pre potreby MS AUTO SLOVAKIA s.r.o. Bez písomného súhlasu zákazníka sa iným príjemcom jeho údaje poskytovať nebudú.

Pre zabezpečenie riadnej činnosti spoločnosti MS AUTO SLOVAKIA s.r.o.  majú k osobným údajom našich zákazníkov prístup aj tretie subjekty, ako napríklad poskytovateľ účtovných a právnych služieb.

Obchodná činnosť a poskytovanie tovarov a služieb zákazníkom je oprávneným záujmom spoločnosti MS AUTO SLOVAKIA s.r.o.  pre spracúvanie ich osobných údajov.

MS AUTO SLOVAKIA s.r.o.  pri spracúvaní osobných údajov klientov nevyužíva automatizované informačné systémy ani profilovanie.

Naši zákazníci majú právo kontaktovať a dotazovať MS AUTO SLOVAKIA s.r.o. kedykoľvek a žiadať o prístup a informácie ohľadom spracúvania ich osobných údajov. Rovnako majú právo na výmaz. Tiež na opravu nepresných či neúplných osobných údajov. Zákazníci majú právo aj na obmedzenie spracovávania a na uplatnenie námietky proti profilovaniu a automatizovanému rozhodovaniu, ako aj na prenositeľnosť údajov. Svoje práva môžu zákazníci firmy MS AUTO SLOVAKIA s.r.o. uplatniť buď na emailovej adrese obchod@msauto.sro.sk alebo písomne so zaslaním na adresu sídla spoločnosti. So sťažnosťou je možné dotazovať aj Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej Republiky.

Osobné údaje zákazníkov sú uchovávané počas obdobia trvania ich vzťahu s MS AUTO SLOVAKIA s.r.o. Po skončení tohto vzťahu aj všetkých záväzkov vyplývajúcich zo vzťahu so spoločnosťou MS AUTO SLOVAKIA s.r.o. sú osobné údaje zákazníkov v našej spoločnosti uložené počas obdobia, ktoré platná legislatíva vyžaduje. V prípade pripomienok, otázok či nejasností ohľadom uvedených informácií o spracúvaní a ochrane osobných údajov nás môžu zákazníci kontaktovať na emailovej adrese obchod@msauto.sro.sk alebo písomne so zaslaním na uvedenú adresu MS AUTO SLOVAKIA s.r.o.